اجرای کناف

اجرای کناف


اجرای طرح کناف

اجرای طرح کناف، طرح کناف با قرار دادن گچ در پوشش پنل انجام می شود. در آن اویزهایی با قابلیت تعمیر به سقف وصل میشود. و از دو ساختار متحرک تشکیل شده. کلیک در زیرسازی و برای کامل کردن آن از تایلهای گچی 60 در 60 استفاده میشود.
تایلهای گچی شامل تایلهای ساده، آکوستیک، فلزی، طرح دار، پوشالی و معدنی است.

برترین مزایای اجرایی کناف

خدمات این سبک همگی دارای امتیازها و مزایای خاص مشترکی هستند. و تنها تفاوت آنها در نمای آنهاست.
هزینه مقرون به صرفه
سهولت در عمل وکوتاه بودن زمان نصب
سبک بودن پنل ها
بالابردن نور محیط و نصب چراغ ها
استحکام خوب آن درآتش سوزی و زلزله
امکان استفاده در محیط های مختلف ،اداری مسکونی،تجاری
پنل های مخصوص محیط های مرطوب

طراحی کناف

کناف باعث زیبایی دکوراسیون می شود امامواردی هست. که باید رعایت شود. مثلا بسیاری از طرح های کناف شلوغ و برجسته هستند. که برای محیط های کوچک مناسب نیستند. پس سعی می شود از طرح های ساده و مدرن در این کارها استفاده شود. مسئله دیگر ارتفاع ساختمان ها است. که اگر کم باشند کناف کاری باعث کوچک تر دیده شدن و کاسته شدن از محیط می شود. نکته دیگر نداشتن مقاومت در برابر آب است .که نمی توان از آن در استخر ها سونا،حمام های لوکس استفاده کرد. وبرای استفاده از کناف در این مواردباید ازپنل های مقاوم و وسایل ضدآب استفاده کرد.

نصب کناف در قسمتهای مناسب

این محصول دارای امتیازات بالایی است که به راحتی برای تمامی محیط ها مناسب است. در اجرای کناف ها، پنل ها آماده هستند. و در واحد هایی که تازه ساخت هستند. باکس های نوری زیبایی خاصی رادر واحد های مسکونی ایجاد کرده . وهزینه آن نسبت به متریال های سنتی بسیار کمتر است همچنین رنگ آمیزی پنل هد از جمله خصوصیات این سبک است .

مراحل اجرای کناف

در مرحله اول استفاده از مصالح درجه یک و مرغوب که سطح بالاو کیفیت ویژه دارندقرار میگیرند. این سبک از کار ویژگیهای مختلفی دارد .که شامل دیوارپوششی،سقف کاذب،دیوار جداکننده و سقف آلومینیومی است.سقف کاذب رابیتس،آلوستیک،گریلیوم،چوبی،ترکیبی،تایل سقف های از جنس پی کی سی موارد دیگر در این طرح می باشند .از تمامی سقف هایی که نامرده شد می توان به عنوان دیوار پوششی هم استفاده کرد. که در زیبایی ساختمان ها کمک می کند.

خدمات اجرایی کناف

طرح کناف دارای دو مرحله اجرایی است. پوشش کاذب کناف مشبک و پوشش کاذب یکارچه دو ساختار آن هستند.باکس ساده حاشیه،باکس نور مخفی حاشیه،خمیده،قوسی وگنبدی می باشند .که همه این موارد باتوجه به انتخاب افراد صورت می گیرد. وسعی میشود تمامی این مراحل از ساخت تامرحله نصب این کار توسط افراد متخصص وکار بلد انجام شود.

سخن پایانی

مراحل اجرایی سبک کناف با توجه به فراوانی در جزئیات ساخت. وبه کار بردن متریال های مختلف امکان دارد. تغییرات اساسی در مراحل پایانی کار به عمل بیاورد  و تایید کارشناسان در تمامی مراحل و متریال هاباید در نظر گرفته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *