اجرای کناف لواسان

سقف کاذب پردیس

 اجرای سقف کاذب پردیس، مجری سقف کاذب شرق تهران اجرای سقف کاذب ارزان و فوری اجرای سقف کاذب آلومینیومی طراحی و ساخت سقف کاذب فعالیت در زمینه اجرای سقف کاذب آلومینیومی
1. سقف های کاذب آلومینیومی سلولی: بافل – گریلیوم – شبکه
2.  نواری: دامپا – لوور
3. سقف های کاذب آلومینیومی با مقاطع اختصاصی 4. دیوار متحرک movable walls و از همان ابتدا اعتقاد و پایبندی به اصول اولیه اخلاق ، نظم ، روحیه کار تیمی دراز مدت ، مدیریت و برنامه ریزی ، ثبات ، تحقیقات علمی و پویایی در ارتقای کیفیت ، خلاقیت و نو آوری را به عنوان تنها راه بقا و توسعه ، سر لوحه کار خود قرار داده است. استاندارد و شفاف سازی ؛ استفاده از مواد اولیه مرغوب ، مصالح متنوع و آماده تحویل ، آبکاری و رنگ های دلخواه ، ابزار آلات جدید ، خط تولید و ماشین آلات پیشرفته ، پرسنل رسمی ماهر و کار آزموده ؛ منجر به توانی متمایز در ارائه کالای جدید ، خدمات متفاوت ، منحصر به فرد ، با کیفیت ، سریع ، قیمت منطقی و در نهایت ایجاد حق انتخاب و احساس امنیت در مشتریان طاها گشته است.

هدف از انتخاب سقف کاذب زیبا سازی و دکوراتیو نمودن ساختمان استتار تاسیسات و ناهنجاری سقف اصلی عایق بندی حرارتی و کنترل دما عایق بندی صوتی و کنترل صدا عایقبندی هوایی و کنترل رطوبت نور پردازی مناسب انواع صفحات گچی
1. پنل معمولی
R. 2..پنل مقاوم دربرابررطوبت
M. 3.مقاوم دربرابر آتش سوزی
FR.4.پنل مقاوم دربرابر رطوبت وآتش FM اجرای کناف پی وی سی کفپوش گچ سفید و ابزار

طراحی

1. ابر قالب و ماشین ابزار های هوشمند CNC ( برای اولین بار در ایران ) به منظور صنعتی سازی خط تولید سقف کاذب گریلیوم که منجر به افزایش کیفیت 100 برابری و سرعت 40 برابری در تولید گریلیوم طاها گردیده است.
2. مقاطع هندسی بیشمار و جدید سقف کاذب سلولی گریلیوم با یراق آلات اختصاصی طاها در تیپ های U و Y و F و V و … ( برای اولین بار در ایران )

3. طراحی و ساخت مقاطع هندسی بیشمار و جدید سقف کاذب سلولی بافل با یراق آلات اختصاصی و قابلیتها و سیستمهای متنوع اجرایی طاها ( برای اولین بار در جهان )
4. طراحی و ساخت مقاطع هندسی بیشمار و جدید سقف کاذب نواری لوور با یراق آلات اختصاصی و قابلیتها و سیستمهای متنوع C و H و S و W و X و Z و … اجرایی طاها ( برای اولین بار در جهان )
5. سقف کاذب تلفیقی با پارتیشن یک طرفه و دو طرفه لوور با یراق آلات اختصاصی طاها ( برای اولین بار در ایران )
6. طراحی و آماده به ساخت سقف کاذب نواری لوور با هندسه ی خمیده و قوسی و یراق آلات اختصاصی و سیستمهای متنوع اجرایی طاها ( برای اولین بار در جهان )
7.  دیوارهای متحرک movable walls صداگیر با قابلیت فضا سازی و ایجاد کاربری مختلف در داخل ساختمان ( برای اولین بار در ایران )
8. طراحی و ایجاد پیچیده ترین متدهای تولیدی و اجرایی ( برای اولین بار در ایران )

امکان ارسال نظر وجود ندارد!